Bu sayfada Otomobilinizi kışa hazırlamak bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Kış aylarıda sorunsuz bir otomobil istiyorsanız aşağıdaki önerilere dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Kış aylarına girmeden otomobilin bakım ve kontrolünün yaptırması gerekiyor.

  Soğuk, sisli, yağmurlu ve karlı havalarda otomobil kullanmak daha risklidir. Bu nedenle, kış mevsimine girmeden otomobilinize bakım yaptırmalı ve  otomobiliniz ile karşılaşabileceğiniz risklere karşı önlem almalısınız.

    Havaların soğumasıyla beraber öncelikli olarak antifiz kontrolü yapılmalıdır, termostat ve müşürlerin kontrolü sağlanmalıdır.Kalorifer tesisatı kontrol edilmelidir. Kışın kullanılan tekerleklerin hava basıncı ile yazın kullanılan tekerleklerin hava basıncından farklılıklar göstermektedir. Otomobilin aküsü kontrol edilmeli, fren sistemindeki balata ve diskler kontrol edilmeli ,far ayarları gözden geçirilmelidir. 

   Silecekler kontrol edilmeli gerekirse yenilenmelidir. Su fıskıye motorları kontrol edilmelidir.

Araçlarda bulunması gereken zincirler kontrol edilmeli arızalı ise yenisi alınmalıdır.