Bu sayfada Otomobil Alış - Satış esnasında dikkat edilmesi gereken faktörler bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

  Otomobil Alış - Satış esnasında dikkat edilmesi gereken faktörler

  Otomobil araştırmak internetin yaygınlaşması ile daha kolay basit ve maliyeti düşük bir hale gelmiştir. Eski süraçte oto pazarları gezme , gazete sayfaları karıştırma işlemleri yerine iki arama kelimesi yazarak istediğiniz özelliklerdeki araçları sergieleyebiliyorsunuz. En kısa zamanda en doğru sonuca nasıl ulaşacaksınız?

1. Piyasayı İnceleyin
Otomobilininizin ikinciel piyasasında eş değeri olan bir otomobil var mı?
Bu otomobillerle oluşan talep ne düzeyde?
İncelediğiniz otomobil çok mu değerli?
Otomobilinizin ikinciel piyasası yok mu yada yok denecek kadar az mı?
Otomobili satarken fiyat kırmanız gerekecek mi?

· Sedan araçlar genelde aile içi kullanım için tercih edilmektedir.

· Van araçlarda genellikle ufak ölçekli mal nakliye yapılmaktadır. Çiçekçiler, tamirciler bu araçları tercih etmektedir.

· 4*4 araçlar ve yüksek performanslı araçlar daha çok gençler arasında ilgi görmektedir. Araçların kullanımları ve yıpranma payları araçlarda fiyat farkına neden olmaktadır.

· Üstü açık otomobiller ve motosikletler kış aylarında pek rahbet görmeyeceklerinden kışın fiyatları daha düşüktür ve silkülasyonu daha zayıftır, yaz aylarına doğru fiyatlar artar ve talepte buna bağlı olarak artar.

· Pick-up, kamnyonet, panelvan gibi taşıtlar mal nakliyesi yapan firmalar tarafından tercih edildiğinden, piyasada devamlı alıcı bulabilen, rekabet açısındanda uygun fiyatlara inebilen taşıtlardır.

2. Güven Ortamı
Otomobil alım satımında alıcı ve satıcılar her zaman karşısındakinde güven arar, dürüst olmasına özen gösterir. Karşılıklı güven yapacağınız alışveriş için en büyük şarttır. Alıcı ve satıcılar bütün sorulara samimi cevaplar ararlar. Gerçek alıcılar araçla test sürüşü yapmak isteyebilir. Otomobil alım satımlarda expertiz raporu çıkartılabileceği gibi alıcınında bu raporu istemesi yada ustasına aracı göstermek istemesi doğaldır.