Bu sayfada Garanti Koşulları bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

 Garanti Koşulları

Sipariş edilen oto yedek parçaların garanti koşulları :

Sipariş edilen ürünlerin garanti sürelerini üreticiler belirlemektedir.

Ürünlerin garanti başlangıcı siparişlerin kargodan teslim alınmasıyla başlamaktadır.

Oluşan problemin parçadan kaynaklandığının tespiti için arızalı olduğu düşünülen ürün tedarikçiye gönderilir ve teste tabi tutulur. Bu süre 10 ile 30 gün arasında değişmektedir.

Arızanın parçadan kaynaklandığı tespit edildiğinde , tarafınıza ücret iadesi 7 iş günü içinde yapılır. Dilerseniz yeni ürün gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Aracınıza uyumlu olmayan ürünleri takılması yada montaj esnasında oluşan bozulmalar kullanıcıya aittir . Bu tip durumlarda iade alınmaz ve ürün garanti kapsamına girmez.