Bu sayfada Gizlilik Politikası bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

    Gizlilik Politikası

- Sitemizdeki çeşitli sayfalarda aracınız ve kayıt olduğunuzda sizin hakkınızda bilgiler kaydedilir.

- Bu kayıtlar üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Mail adresiniz reklam firmalarına verilmez. Sadece adres bilgileriniz kargo firması ile paylaşılmaktadır.

- Kayıt sırasındaki bilgilerin doğruluğu siparişlerin elinize kısa sürede ulaşması açısından önem arzetmektedir. Dilerseniz adres bilginizi bırakmayabilirsiniz. Adres yerine kargo ofisinden alınacak diyebilirsiniz.

- Kayıt sırasında istenen şase numarası hatalı parça siparişinin önüne geçmek içindir ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

- Hesabım safanızdan bilgileri güncelleyebilir yada silebilirsiniz.

- Kullanıcı şifreniz size özeldir ve çalışanlarımız bu şifreyi göremez.

- Sistemimizde Kredi kartı bilgileri tutulmamaktadır fakat ödemelerin alınabilmesi için kart bilgilerinin doğru girilmesi ve cep telefonunuza gönderilecek olan 3D güvenlik parolasının doğru bildirilmesi gerekmektedir.

- Ödeme sayfaları ve hesabım sayfaları SSL Teknolojisi ile şifrelenmektedir. Bu sayfalardaki iletişim 256bit güvenlik sistemi ile korunmaktadır.