Bu sayfada Gizlilik Politikası bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı standart 9.90 TL dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

    Gizlilik Politikası

- Sitemizdeki çeşitli sayfalarda aracınız ve kayıt olduğunuzda sizin hakkınızda bilgiler kaydedilir.

- Bu kayıtlar üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Mail adresiniz reklam firmalarına verilmez. Sadece adres bilgileriniz kargo firması ile paylaşılmaktadır.

- Kayıt sırasındaki bilgilerin doğruluğu siparişlerin elinize kısa sürede ulaşması açısından önem arzetmektedir. Dilerseniz adres bilginizi bırakmayabilirsiniz. Adres yerine kargo ofisinden alınacak diyebilirsiniz.

- Kayıt sırasında istenen şase numarası hatalı parça siparişinin önüne geçmek içindir ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

- Hesabım safanızdan bilgileri güncelleyebilir yada silebilirsiniz.

- Kullanıcı şifreniz size özeldir ve çalışanlarımız bu şifreyi göremez.

- Sistemimizde Kredi kartı bilgileri tutulmamaktadır fakat ödemelerin alınabilmesi için kart bilgilerinin doğru girilmesi ve cep telefonunuza gönderilecek olan 3D güvenlik parolasının doğru bildirilmesi gerekmektedir.

- Ödeme sayfaları ve hesabım sayfaları SSL Teknolojisi ile şifrelenmektedir. Bu sayfalardaki iletişim 256bit güvenlik sistemi ile korunmaktadır.