Şase numarası girin :
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı standart 9.90 TL dir

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :

Şase no ile oto yedek parça sorgulama

     Otomobiller için ruhsatınızdaki şase numarasını aşağıdaki alana girerek aracınıza %99.999* uygun olan orjinal ve muadil yedek parçaları sorgulayıp aradığınız parçaları bulup sipariş edebilirsiniz.

     Şase no ile parça sorgulama için soldaki menüden araç markanızı seçin sağdaki boşluğa şase numarasını büyük harflerle yazın.Lütfen unutmayın şase nosunun doğru yazılması gereklidir. En ufak bir rakam yada harf kaymasında sipariş ettiğiniz parçaların sorumluluğu sizde olacaktır.


* Bmw ve mini için son 7 hane , pejo ve citroen için son 8 yeterlidir.

   Şase no :

** Şase no okumaz ise lütfen geri dönüp 17 haneli şase numarasını büyük harf kullanarak yazın.Şase numarası ile oto yedek parça arama bölümü kullanımıyla ilgili sorularınızı sağ alttaki canlı destekten yada iletişim numaralarımızdan sorabilirsiniz.

Şaseden parça bulma ile tanımlanabilen otomobil markaları aşağıdadır :

Diğer araçlar içinde şase no ile parça bul kısmını geliştiriyoruz.* %99.999 neden %100 değil ? Bunun çeşitli nedenleri vardır ;

  • Aracınızdaki hava kazanı değişmiş ise buna göre sipariş edeceğiniz orjinal hava filtresi sizin araca uymayacaktır yada volan sisteminizi değiştirip sabit volana çevirdiyseniz orjinal debriyaj setleri sizin araca uymayacaktır kısaca aracınızdaki yapılan değişiklikler arama yaptığınız ve sipariş edeceğiniz parçaları etkiler.
  • Parça üreticilerinin piyasaya verdiği bilgilerde hata olabiliyor . Orjinal noları yanlış vermiş olabiliyorlar. Aradığınız orjinal no doğru fakat üretici yanlış numara verdiği için gelen parçada hatalı olabiliyor.Milyonda bir ihtimal bile olsa dikkate alınması gerekir.
  • Üretim işlemlerinin her birinde insan işin içine girdiği için ve bunun gibi nedenlerden ötürü %100 uyumlu demek prensiplerimize aykırıdır ancak %99.9999 diyebiliriz.