Bu sayfada Şase No İle Parça Sorgulama - Şaseden Parça Arama bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

 

Şase no ile yedek parça sorgulama

Şaseden parça sorgulama bölümünde, otomobiller için ruhsatınızdaki şase numarasını aşağıdaki alana girerek aracınıza %99.999* uygun olan orjinal ve muadil yedek parçaları sorgulayıp aradığınız parçaları bulup sipariş edebilirsiniz.

Şase no ile parça sorgulama için aşağıdaki menüden araç markanızı seçin sağdaki boşluğa şase numarasını büyük harflerle yazın.Lütfen unutmayın şase nosunun doğru yazılması gereklidir. En ufak bir rakam yada harf kaymasında sipariş ettiğiniz parçaların sorumluluğu sizde olacaktır, şase numarası 17 haneli olmalıdır.

Şase numarası yardımıyla vereceğiniz siparişlerde hata olma olasılığı yoktur. Bu sayede zaman kaybı yaşamazsınız ve sipariş ettiğiniz ününleri iade veya değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Orjinal parça numaralarının eşleştirilmesi biraz zaman almaktadır. Bu nedenle Şaseden parça arama sistemi 2 ile 5 dakika arasında sonuçları size gösterecektir.Biraz sabır gösterip tamamlandığında hatasız ve isteğiniz kalitede listelenecek parçaların siparişlerini endişe hissetmeden oluşturabileceksiniz.

- Şasi no parça sorgulama programı sisteminde Bmw ve mini için son 7 hane , pejo ve citroen için son 8 yeterlidir.

Şase no :

- Sistem şase no okumaz ise lütfen geri dönüp 17 haneli şase numarasını büyük harf kullanarak yazın.

Üç adımda şase numarası ile parça sorgulama nasıl yapılır?

Ücretsiz ve hızlı şekilde şase no ile arama yapıp yedek parça sorgulayabilirsiniz. Yedek parçalara online olarak göz atabilir fiyatlara ve parça özelliklerine bakabilirsiniz.Üç adımda şaseden parça sorgulama hızlı kolay ve güvenilir şekilde nasıl yapılır.

1 - Araç markanızı seçiniz ve şase numarasını yazınız.

şase no ile parça sorgulama

2 - Seçimi yaptıktan sonra 3 dakika kadar bekleyiniz.

şaseden parça sorgulama

3 - Şase no ile yede parça arama.

Şase numarası ile parça sorgulama nasıl yapılır

Şase numarası ile oto yedek parça arama bölümü kullanımıyla ilgili sorularınızı sağ alttaki canlı destekten yada iletişim numaralarımızdan sorabilirsiniz.

Şaseden parça bulma ile tanımlanabilen otomobil markaları aşağıdadır :

Diğer araçlar içinde şase nodan parça bul kısmını geliştiriyoruz.

* %99.999 neden %100 değil ? Bunun çeşitli nedenleri vardır ;

  • Aracınızdaki hava kazanı değişmiş ise buna göre sipariş edeceğiniz orjinal hava filtresi sizin araca uymayacaktır yada volan sisteminizi değiştirip sabit volana çevirdiyseniz orjinal debriyaj setleri sizin araca uymayacaktır kısaca aracınızdaki yapılan değişiklikler arama yaptığınız ve sipariş edeceğiniz parçaları etkiler. Buda şasi numarası ile yedek parça sorgulama programını etkiler.
  • Parça üreticilerinin piyasaya verdiği bilgilerde hata olabiliyor . Orjinal noları yanlış vermiş olabiliyorlar. Aradığınız orjinal no doğru fakat üretici yanlış numara verdiği için gelen parçada hatalı olabiliyor.Milyonda bir ihtimal bile olsa şaseden parça sorgulama programı kullanırken dikkate alınması gerekir.
  • Üretim işlemlerinin her birinde insan işin içine girdiği için ve bunun gibi nedenlerden ötürü %100 uyumlu demek prensiplerimize aykırıdır ancak %99.9999 diyebiliriz.

Şase numarası nedir ?

Şase no otomobil üreticisinin aracınıza verdiği kimlik numarasıdır. Bu vin ile otomobilinizdeki tüm bilgiler sisteme kayıt edilmiştir.Şase numarasına göre parça sorgulama bul sistemini kullanarak yapacağınız siparişlerde hata olasılığı çok düşüktür.

Sitemizdeki fiyatlar devamlı güncel tutulmaktadır.Parça piyasasına göre en ucuz fiyatı bizde bulacaksınız. Online yedek parça kataloğu sitemizdeki şase numarası ile yedek parça bulma ürünlerin tamamı garantili olup kullanamdan 15 gün içinde iade veya değişim mümkündür.Bunun dışında kaliteden ve orjinal üründen taviz vermiyoruz.

- Sitemizde şaseden değişen parça sorgulaması yapılmamaktadır. Değişen parçalar yetkili servislerde yada sigortada kayda alınmış ise serviste görünecektir.

- Online olarak şase numarasından araç özellikleri sorgulama yapılamaz.Canlı destekteki operatörler elde  edebilecekleri bilgileri sizinle paylaşacaktır.

- Parça numarası ile parça aramayı sitemizin üst orta kısmındaki arama bölümünü kullanarak yapabilirsiniz ve orjinal no yada parça numarası kullanabilirsiniz.

Click for the international page of the vin parts query section of the frame.

Şaseden parça bul