Bu sayfada Kullanım Şartları bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

atiker ince ayar

Atiker lpg ayarlarınızı açık döngü (open loop) ve kapalı döngülerde (closed loop) sıfıra yakın değerlere getiriyoruz, İnce ayarlarınızı yalan olan afr cihazları kullanmadan ve garantili şekilde yaptırmak için lütfen tıklayınız.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 19.90 TL, Aras ile 24,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Kullanım Şartları

Madde 1

 Sinsed oto sitemizde Havale ve EFT ücretleri %3 indirimli olarak fiyatlandırılır.

Madde 2

  Eksik yada hatalı gönderilen bilgilerden doğacak ürün gönderimlerinde sorumluluk müşteriye aittir , bu durumda parça değişikliğindeki kargo ödemeleri müşteri tarafından ödenecektir. Bu durumla karşılaşmamak için bilgileri doğru veriniz.

Kargonuzu teslim alırken , kargo temsilcisinin gözetiminde kargonuzu açınız oluşabilecek eksik hata yada bozulma var ise kargo elemanına tutanak tutturunuz. Kargonuzda kırık bozulma vs yok ise kargoyu teslim alınız. Bu aşamadan sonraki zamanda sorumluluk size ait olacaktır.

Madde 3

  K.kartı ödemelerinde siteye üye olmak mecburidir. Lütfen MAİL ORDER teklif etmeyiniz.Siteye üye olunuz ve SSL şifreleme sistemi ile ödemenizi kendiniz tamamlayınız. Güvenli ödeme olduğu için kart bilgilerinizi biz bilemeyeceğiz , gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.Bu konuda operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Madde 4

  Kargo Gönderimleriniz 14:00 den önce tamamlanan siparişlerde aynı günde , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde bir sonraki gün yola çıkar.Normal kargo süresi 1-2 gündür , kargoda doğacak geçikmelerden SinSed oto sorumlu tutulamaz.Ürünün Stokta olmaması durumlarında tedarik süresi 2 gündür,bu süre içerisinde tedarik edilmeyen ürünler için paranızı ilgili hesap numaralarınıza iade edeceğiz yada sizden ek süre talep edeceğiz süreyi kabul etmezseniz paranız iade edilir.

Madde 5

  Siparişinizden vazgeçtiyseniz bunu hemen canlı destek hattımızdan yada ilgili telefon numaralarımızdan bize bildiriniz. Ürün kargoya verilmiş ise kargo masrafı düşüldükten sonra iadeniz ilgili hesaplara yapılacaktır. Sitemizden aldığınız ürünleri 14 gün içinde mazeret belirtmeksizin iade edebilirsiniz. Kullanılmamış , yıpranmamış ,denenmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin orjinal kutusunu yıpratmadan , faturasını veya fişini kargonun içine tutturarak bize gönderilmesi esastır.

Madde 6

  Siteye üye olurken ve alışveriş esnasında tüm bilgilerinizin doğruluğu size aittir , isim soy isim,telefon,adresteki doğacak hatalardan ötürü SinSed Oto sorumlu tutulamaz.

Madde 7

  Size daha iyi hizmet vermek amacı ile konuşmalarınız kayıt altına alınmaktadır.Herhangibi bir konuda öneriniz yada şikayetiniz var ise , çevrimiçi olan operatörlerimize yada iletişim linkine tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Madde 8

  Sitemizdeki fiyatlar toptan fiyatlar olduğu için 100 tl altı siparişler gönderilmemektedir,100 tl altı sepetiniz ile kasaya gitmeyiniz.

 

SinSed Oto kaliteyi ucuza alın...

Alacağınız ürünlerden hayır görünüz.