Bu sayfada Oto - - Sinsed Oto bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Oto yedek parça satın almak için doğru yerdesiniz.

214.077 yedek parça stoğunu kredi kartına vade farksız 3 taksit veya havaleye özel indirimler ile sipariş edebilirsiniz.

Bu sayfada oto parça sipariş etmenin püf noktaları anlatılmaktadır.

  • Şaseden parça sorgulama kısmında , otomobiliniz için ruhsatındaki şase numarasını sayfadaki alana girerek aracınıza %99.99 uygun olan orjinal ve muadil yedek parçaları sorgulayıp aradığınız parçaları bulup satın alabilirsiniz.
  • Sayfanın solunda 'tabletler için üst kısımda görünen' "Otomobilinizin Markasını Seçiniz" bölümünde sırasıyla otomobilinizin markası , modeli ve son olarak motor hacmini seçip aracı getir tuşuna bastığınızda aracınız sisteme tanıtılmış olacaksınız ve seçilen otomobile ait oto parçalar listelenecektir. Fakat şunu unutmayınız; aracın özelliklerine göre yedek parçalardan bir kaç tip çıkabilir , desteğe ihtiyaç duyarsanız oto parça canlı destek kısmından bize yazabilirsiniz.
  • Kargolama : Tahmin edersiniz ki  214.077 adet yedek parça stokunun tamamını depomuzda bulundurmamız imkansızdır. Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar.Oto yedek parça siteleri içerisinde en hızlı tedarik bizde mevcuttur. Kargo fiyatı her siparişiniz için standart olarak 9.90 TL dir. Aksi bir durum olmadığı sürece kargo bedeli siparişinizin toplamına eklenir.Oto yedek parça toptancısı olduğumuz için lütfen 100 tl nin altında kasaya yönelmeyiniz.
  • Kolay iade ile mağazamızdan aldığınız oto parçaları kullanmadan,ürüne ve kutusuna zarar vermeden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Araç bilgileri eksik verilirse yada hiç verilmezse siparişinizdeki parçalar otomobile uymayabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız parçaları kullanmadan denemeden takmadan ve kutusuna zarar vermeden bize iade edebilirsiniz. Parçaların kutularına herhangi bir bant vs yapıştırmayınız ekstra kutu yapıp müşteri temsilcisinin size verdiği kod ile kargo firmasına teslimediniz.
  • Mağazamızda güvenlik önlemleri en üst seviyededir. Sitemizin tamamı 128 bit şifreli koruma ve güvenlik altındadır.Gezdiğiniz sayfalar dahil paylaştığınız tüm veriler şifrelenir ve bu şifrelerin kırılması mümkün değildir.Siz yinede tedbiri elden bırakmayın ve kredi kartı bilgilerinizi ekrana yazarken sanal klavye kullanın.
  • Dilerseniz satın aldığınız oto parçaları yerimizden teslim alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sipariş notuna 'almaya geleceğim' diye not düşmek.Parçalar hazır olduğunda görevli sizi arayıp gerekli bilgileri verecektir.Yedek parça deposu için tıklayın.
  • İnternet mağazamız 2009 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. webarchive.com sitesinden web sayfamızın geçmişine göz atabilirsiniz.
  • Mağazamızda Oto yedek parça fiyatları karşılaştırabilirsiniz.