Bu sayfada Hakkımızda bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Hakkımızda

1998 yılında otomotiv sektörüne Peugeot Citroen Renault Fiat grubu yedek parça satışı ile başladı. Geçen süre içerisinde uzmanlaşarak sırasıyla Alman , Japon ve diğer araç üreticileri içinde yedek parça yelpazesini geliştirdi. Özverili , kaliteli hizmet anlayışını profesyonel, hızlı tedarik ve rekabetçi fiyatlar ile desteklemektedir. Uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize tam destek vermeyi ilke edinmiştir.

www.parcayedek.com sitemiz 2009 yılında kullanıma açılmıştır ve zaman içerisinde gelişerek bu günlere gelmiştir.Site kayıtları tutan platformlardan biri olan waybackmachine sitesinde 2009 dan bu yana gelişen sitemizi inceleyebilirsiniz. https://web.archive.org/web/*/www.parcayedek.com

Firmamız , tüm araba parçaları için hizmet verebilmek ve size en kısa sürede ulaştırabilmek için stoklu çalışmaktadır. Çeşitli imalatçı ve ithalatçılar ile ürün yelpazesini devamlı geliştirmektedir. Bu yedek parça ağı içerisine orjinal yedek parçaları ve yetkili servislerden tedarik süreçlerinide ekleyebilirsiniz.

Bizim memnuniyetimiz sizin memnun kalmanız ile oluşmaktadır. Bu neden ile sitemizde satılan ürünler yan sanayi yada orjinal içerikli olmasına bakılmaksızın kaliteli ve üstün markalardan oluşmaktadır. Sitemizden alışveriş ederken yerli yada yabancı parçaları toptan fiyatına alabileceksiniz. Yinede alışverişten memnun kalmazsanız 15 gün içinde aldığınız parçaları iade edebilirsiniz yada değişim talep edebilirsiniz.

Esnek ödeme planları  , havaleye indirim ve yedek parça garantisi gibi birçok özelliği tek alışverişinizde elde edebileceksiniz. Gerekli bilgileri eksiksiz verdiğinizde size gönderilecek parçaların doğruluğundan emin olabilirsiniz.

Depo:

Yakuplu Merkez Mah. 106. Sk. No: 18-20 Beylikdüzü İstanbul

Geçmişten görüntüler

2011

site geçmişi 2011

2012

2012 geçmiş

2013

site geçmişi 2013

2014

site geçmişi 2014

2015

site geçmişi 2015

2016

site geçmişi 2016

2017

site geçmişi 2017