Bu sayfada Debriyaj seti nedir, debriyaj seti nasıl çalışır. bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Debriyaj kiti Baskı Balata ve rulmandan oluşur. Mekanik rulmanlar eski model araçlarda kullanılırken, hidrolik debriyaj rulmanları genellikle yeni nesil otomobillerde kullanılır. Hidrolik debriyaj rulmanları sayesinde, debriyaj üst merkezi ve debriyaj alt merkezine gerek kalmamıştır. Hidrolik bilyalı sistemlerde debriyaj setleri baskı balata yani 2'li şeklinde satışı yaygındır.

Debriyaj setlerinin görevi, hareket enerjisini motordan aks mili ile tekerleklere iletmek ve aracın hareket etmesine sağlamaktır. Tabii ki, vites geçişleri esnasında şanzımanlarda, bu hareket kesilmeli ve dişli kutusundaki dişliler uygun konuma getirildikten sonra iletim devam etmelidir. Bunun için debriyaj setinin 2. görevi olan iletim görevi devreye girer. Debriyaj pedalına basıldığında, debriyaj diski volan ile ayrılır ve tekerleklere iletilen güç kesilir.Debriyaj pedalından ayak çekildiğinde disk volana sürtmeye başlayacaktır ve kavrama tekrar devreye girecektir.

Disklerin kalitesi, debriyaj setinin ömrü ile yakından ilişkilidir. Debriyaj diski ne kadar güçlü ve dayanıklı olursa, debriyaj setlerinin ömrü o kadar uzun olur. Bu noktada sitemiz devreye girer. Otomobiliniz için web sitemizden en iyi fiyatlarla sizi yolda bırakmayacak debriyaj setlerini online olarak sipariş edebilirsiniz.

Sitemizdeki debriyaj kitlerinin özellikleri :

    Orjinal ürünler, iyi dayanıklı
    Aşınma karşıtı dayanıklı
    Uzun ömürlü debriyaj setleri
    Yüksek performanslı kitler
    Orjinal mükemmel tasarım
    Orjinal yada orjinal kalitede kitler
    Ucuz ve hızlı ulaşım ve online alışveriş imkanı.

Alman Fransız İtalyan Japon Kore Amoerikan otomobiller için, online debriyaj seti ve parçalarını sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Online satış siteleri arasında en hızlısı sinsed oto.