Bu sayfada Alfa Romeo Şasi Numarası İle Sorgulama bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Alfa Romeo Şasi Numarası İle Sorgulama

Alfa Romeo Marka Otomobiller için Şasi Numarası İle Parça Sorgulama

Şase numarası ile parça sorgulama sistemi aşağıdaki modeller için geçerlidir.
Alfa Romeo 145, Alfa Romeo 146, Alfa Romeo 147, Alfa Romeo 155, Alfa Romeo 156, Alfa Romeo 159, Alfa Romeo 164, Alfa Romeo 166, Alfa Romeo 4C, Alfa Romeo 8C, İtalya, Gtv, Spider modelleri için, Alfa Romeo şase no ile parça sorgu olabilmektedir.

Alfa romeo markası için ruhsatınızdaki 17 haneli şase numarasını aşağıdaki alana tuşlayarak otomobilinize uygun orjinal parçaları görüntüleyip sipariş edebilirsiniz.


Şase no :


Alfa Romeo, 24 Haziran 1910 tarihinde, anonim olarak Lombarda Fabbrica Automobili ksaltılmış olarak A. L. L. F. A. İtalya'ya nın Milano'da kentinde hayat buldu. İlk model Giuseppe Merosi tarafından tasarlandı ve otomobil 24 beygir gücünde oldu. Beş yıl sonra Nicola Romeo'yu satın aldı ve şirketin adı Alfa Romeo olarak değiştirildi.
Amblemindeki çocuğu yutan HAC ve yılan, Alfa Romeo markasının belirgin unsurlarıdır. Alfa Romeo markasını Fiat şirketi 1986'da satın aldı.


Alfa Romeo şase no ile parça kontrol sistemi

Ala Romeo markası için 1998 den sonraki modeli ve otomobil şase üretimi sonrası için aşağıdaki modellerde kullanılabilir :

145 için 930

146 için 930

147 için 937

155 167

156 için 932

159 için 939

164 için 164

166 için 936

4C Spider 960

3939 Brera

940

GT için 937

GTV için 916C

916 S için Spider

Örümcek için 939

Diğer otomobil üreticileri için, şase numarası ile yedek parça sayfasına tıklayınız.


Şasi numarası nedir ve ne işe yarar?

Şasi aracınızın özelliklerini öğrenmenize yardımcı olur. Vin'in numarasından birçok araba özelliğini anlayabiliriz.Şase no, araç kimlik numaranızdır. Şase numarası 17 karakterden (harfler ve sayılar) oluşur ve benzersiz bir koda sahiptir.

Bugünün otomobillerinde şase 17 haneden oluşmaktadır . Bir karakter bile büyük önem taşır, şaseyi düzgün bir şekilde sorgulamak için şase hatasız yazılmalıdır.

    Şase numarasını nerede bulabilirim?

Şase numarası sürücü kapısında veya aracın ön camında bulunabilir . Buna ek olarak, araç lisans veya sigorta poliçesine bakarak şase noyu öğrenebilirsiniz. Audi şase no parça sorgulama ve şase no ücretsiz sorgulama yazarak aracınız için bu bağlantıyı tıklayın ve uygun oto yedek parçaları un ucuz bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Ayrıca, aracınızı yedek parça sayfasından manuel olarak seçebilir ve yedek parçalara bakabilirsiniz.