Bu sayfada Citroen şase no parça sorgulama bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Citroen markalı otomobiller için şase numarası ile parça sorgulama programı

Citroen şase numarası parça sorgulama

1995 model ve sonrası Citroen marka otomobiller için ruhsatınızdaki şase numarasının son 8 hanesini yazarak yedek parça sorgulayabilirsiniz. Sorun olursa geri dönüp büyük harflerle 17 haneli şase numarasını aşağıdaki alana girerek aracınıza uygun orjinal parçaları görüntüleyip online sipariş edebilirsiniz.

Şase no :

Citroen markası kimdir?

Citroen 1919 yılında André Citroen tarafından kurulmuştur. Citroën 1976 yılında Fransız otomobil üreticisi grubu olan PSA ya katıldı. Bu nedenle kullanılan parçaların çoğunluğu peugeot araçları ile aynıdır.

Şase numarası nedir?

Şase numarası, aracınızın özelliklerinin kaydedildiği kimlik numarasıdır.17 harf ve sayıdan oluşur ve hatalar dışında benzersizdir. Şase numarası ile aracın birçok özelliğine erişilebilir.Yetkili servis, bakım ve onarım ve orijinal parça değişiklikleri araç şase numarasına kaydedilir. Böylece, arabalardaki değişiklikler kaydedilir.Buda alım satım işlerinde çok kullanışlı olur.

Otomobillerin şase numaraları 17 harf ve sayıdan oluşur. Şaseyi doğru bir şekilde sorgulayabilmek için şase numarası hatasız yazılmalıdır. Citroen ve peugeot markaları için, son 8 basamak otomobilin özelliklerine ulaşmak için yeterlidir.


Şase numarasını nerede bulabilirim?

Şase numarası otomobilin şasesine işlenir. Genel olarak, aracınızın sürücü kapısının direkte veya aracın ön camının sol alt köşesinde bulunabilir . Şase Nolu'yu aracın ruhsatında veya sigorta poliçesinden doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Citoren şase no ile paça sorgulama araç şase numaranızın son 8 hanesini yazabilir ve şasenize ücretsiz olarak sorgulayıp ve istediğiniz orijinal ve ucuz oto yedek parçalarına göz atabilirsiniz.


Citroen markalı otomobillerin aşağıdaki modelleri için şase sistemi çalışmaktadır:

Binek araç :
Saxo, C1, C2, C3, PLURİEL, Picasso, NEMO, BERLİNGO, BERLİNGO (B9)
Xsara, PİCASSO, C-Elysee, C4, C4 PİCASSO, cactus, xantia, C5, C5, C5 II, C6, C8, C-crossser, jumper, SpaceTourer, DS 3, DS 4, DS 5

Ticari araç :
C15, C25, Nemo ticari, BERLİNGO, JUMPER

Diğer araçların şase numarası ile sorgulama yapmak için tıklayın.