Bu sayfada Chevrolet için şasi numarasından sorgulama bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Chevrolet otomobiller için şasi numarasından Oto Yedek Parça sorgulama


Chevrolet markalı araçlarınız için, bu bağlantıdan gelişmiş chevrolet şasisine erişebilirsiniz.

Chevrolet markası ayrıca kamyon ve kamyonların yanı sıra otomobiller de üretiyor. Shireket 1915 yılında kurulmuş ve Amerika Birleşik Devletleri'nde merkezi. Kurucusu Louis Chevrolet, 1918'de hisselerin %54.6'sını General Motors'a sattı.

Şase no :


Şasi numarası nedir?

Şase numarası, üretim sonrası özelliklerin fabrikada kaydedildiği kimlik numarasıdır.17 harf ve sayıdan oluşur,şase numarası hatalar dışında benzerdir. Şase no arabanın birçok özelliğe ulaşılabilir.Yetkili servis, bakım ve onarım ve orijinal parça değişiklikleri araç şase numarasına kaydedilir. Böylece, arabalardaki değişiklikler kaydedilir.Yedek parça bayileri, üreticiler tarafından sunulan kataloglardan şase numarasını girerek gerekli parçaların orijinal numaralarına ve kodlarına erişebilir. Sinsed Oto Yedek Parça tarafından sunulan sistemde, orijinal numaralar stoktaki parça kodlarını ile eşleştirerek kategorilere ayrılır ve çıkan sonuçlar tam uyumlu olacak , sizde sonuçları inceleyip istediğiniz parçaları sipariş edebileceksiniz.


Şase no sorgulama

Otomobillerin şase numaraları 17 harf ve sayıdan oluşur. Şaseyi doğru bir şekilde sorgulayabilmek için şasi numarası hatasız olmalıdır. Chevrolet üretici otomobilleri 2015 yılında Türk ve Avrupa pazarlarından çekildiğinden şase 2015 model yılına kadar sorgulama yapılabilir.


Şase numarasını nerede bulabilirim?

Şase numarası araba şasesine işlenir. Çoğu zaman, sürücü kapısında veya aracın ön camının sol alt köşesinde bulunabilir . Şase noyu otomobilin ruhsatında veya sigorta poliçesinden doğru yazıyla kontrol edebilirsiniz. Chevrolet şase no ile ücretsiz olarak parça sorgulayabilir , istediğiniz orijinal ve ucuz araba yedek parçalara bakabilirsiniz.Şase numaranız yanınızda yoksa yada sisteme girmek istemezseniz Sinsed Oto Yedek Parça Sayfasına gidip ve otomobili manuel seçebilirsiniz.


Şase sistemi Aşağıdaki modeller için Chevrolet markalı otomobiller için kullanılabilir:

Binek araç :Aveo t200 , T250 , t255, T300, Beretta, C1500, c2500 pick-up, Camaro, Captiva, Corvette, Cruze J300, J305, J308, Evanda, Impala, Kalos, lactiz, Matiz, Nubira, Rezzo