Bu sayfada Dacia araçlar için şaseden sorgulama programı bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Dacia şase numarasından parça sorgulama programı

Dacia şase ile parça sorgulama sistemi

Dacia Marka araçlar için Dacia şase ile, parça sorgulama sistemine bu linkten bağlanabilirsiniz.


Dacia üreticisi hakkında kısa bilgi

Romen Parlamentosunun emri ile kurulan şirket, 1966'da açılan ve Romen topraklarının eski adı olan Daçya'nın adını taşıyan ihalenin bir sonucu olarak kurulmuştur. 1999 yılında Renault satın almıştır ve Romanayda yerini aldı. Renault'un Romanya'da ki markasıdır.

Dacia, Peugeotun Romanya'daki solenza modelinden esinlenerek ürettiği 309 modeli , eski bir peugeot modeli olmasına rahmen önemli satış rakamlarına ulaştı.  Süper Nova ,solenza için geliştirilmiş versiyonu, 1999 yılından sonra Dacia'nın dünya devi yapma yolunda büyük önem taşıyordu.


Şase numarası (Vın) nedir? Arabalarda nerede bulunur?

Şase numarası Vin, aracın kimlik numarasıdır. Şase numarası ile aracınızın özelliklerini servis programından ücretsiz olarak sorgulayabilir ve izin verildiği sürece bilgilere erişebiliriz. Buda sipariş ettiğiniz yedek parçaların aracınızla %100 uyumlu olmasını sağlar.

Buna ek olarak, şase numarası ile sadece fabrika çıkış bilgileri görüntülenebilir.Adres bilgilerine, araç plakasına, eski sahiplere, trafik cezalarına veya hizmette geçirdiği işlemlere bakamayız.Bu şekilde, şase sorgusuna girerken veya Sined oto ile paylaşırken rahat hissedebilirsiniz.Sonuç olarak, çoğumuzun arabamızın ön camında bir şase numarası vardır.


Şase numarası nerede bulunur ?

Aracınızın ön camındaki veya sol ön kapı direğindeki şase numarası veya motor bölmesinin sol alt köşesinde ön tekerleğin veya çamurluğun sol üst kısmındaki şase ile birleştiği yerde, ön kaputun ön ucunda veya zeminde bulunabilir. Bunun dışında Tuvtürk muayene kağıtlarında yer alabilir,aracınızın noter transfer belgelerinde veya sigorta poliçenizden de alabilirsiniz.


Dacia markalı otomobiller için şase no ile ucuz yedek parça sorgulama

Dacia şase no , yolcu , SUV ve Dacia Marka ticari araçlar için geliştirilen ile, ücretsiz sorgulama bölümünde 17 haneli şase numarasını yazarak, en orijinal garantili ve en ucuz şekilde online araç sipariş edebilirsiniz.