Bu sayfada Isuzu şase numarasından sorgulama bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Isuzu şase numarasından yedek parça sorgulama

Marka: Isuzu menşei Japonya kuruluş yılı: 1937

Isuzu otomobil markası 1937 yılında Makedonya'da kurulmuştur.Kuruluşunda binek otomobil üretimi yapmaktaydı. Dünyanın en büyük otomobil markalarından biridir. Kamyon ve minibüs ağırlıklı olarak üretim yapmaktadır. 1981 Anadolu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A. Ş. Isuzu ile ortaklaşa kuruldu.

Şase numarası nerede bulunur :

Şase no aracınızın kimlik numarasıdır. Bu kimlik ile araç bilgilerini servis programından sorgulayabilir ve bilgileri tarafımızdan izin verilen ölçüde elde edebiliriz. Bu şekilde, sipariş ettiğiniz yedek parçalar aracınıza %100 uyumludur.Şase no aracınızın ön camında veya sol ön kapının içinde veya motor bölmesinin içinde bulunur ve ayrıca şase numarasına ruhsatınızdan veya sigorta poliçenizden erişebilirsiniz.


Isuzu marka otomobiller için şase no ile yedek parça sorgusu

Isuzu otomobilleri için geliştirilen Isuzu şasesi ile yedek parça sorgulama bölümünde 17 haneli şase numarası yazarak aracınızı en orijinal , garantili ve en ucuz şekilde sipariş edebilirsiniz.

Isuzu modelleri için şase numarası sorgulama : kamyon otobüs pikap olarak listelenir. Isuzu yedek parça şase numaranızın sistem tarafından doğru okunabilmesi için şase numarası yazılırken hata yapılmamalı ve 17 basamaklı sayı doğru yazılmalıdır. 2-3 dakikalık kısa bir bekleme süresinden sonra, sitemizden en ucuz yedek parçaları ve orijinal yedek parçaları sipariş edebileceksiniz. En düşük fiyatlar için garantili yedek parça ve yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.