Bu sayfada Jeep markası için şase numarasından sorgulama bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Jeep markası için şase numarasından yedek parça sorgulama

Marka: Jeep menşei ABD kuruluş yılı: 1941

Jeep otomobil üreticisi 1941 yılında Toledo - Ohio, ABD'de kuruldu. Jeep markası Chrysler Otomotiv grubuna aittir.Dünyanın en büyük otomobil markalarından biridir. 1938'de ABD Ordusu yararlı araçlar için bir araştırma başlattı ve bir yarışma düzenledi. Sonuç olarak, Willy-Overland rekabeti kazandı ve bir süre sonra araçta bazı değişiklikler yapıldı ve sivil kullanımına sunuldu ve Jeep bu şekilde doğdu.

Şase numarası nerede bulunur ?

Şase no, aracınızın kimlik numarasıdır. Bu kimlik numarasıyla, otomobil bilgilerini servis programından sorgulayabilir ve bilgilere tarafımızdan izin verilen ölçüde erişebiliriz. Bu şekilde, sipariş ettiğiniz Oto Yedek Parçaları aracınızla %100 uyumludur.Şase no aracınızın ön camının sol tarafında veya sol ön kapı direğinde veya motor kaputunun sağ üst tarafında bulunur.

Jeep markalı otomobiller için şase no ile yedek parça sorgusu

Jeep şase no ile Jeep otomobilleri için geliştirilmiş, yedek parça sorgulama bölümünde 17 haneli şase numarası yazarak aracınızı en uygun fiyatlı orijinal, garantili ve en ucuz şekilde sipariş edebilirsiniz.

Jeep şase no ile parça sorgulama şu modelleri kapsar : CJ - 1A CJ - 2 CJ-3 CJ-5 CJ-6 CJ-7 CJ-8 CJ-10 Comanche pick up Grand Cherokee Cherokee Cherokee. Sistem tarafından Jeep yedek parça fiyatı şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarası hata olmamalı ve 17 basamaklı sayı doğru yazılmalıdır. 2-3 dakikalık kısa bir bekleme süresinden sonra, sitemizden en ucuz yedek parçaları ve orijinal yedek parçaları sipariş edebileceksiniz. Biz seçim için yedek parça ve yedek parça geniş bir yelpazede sunuyoruz.