Bu sayfada Kıa için şase numarasından sorgulama bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Kia şase numarasından yedek parça sorgulama sistemi

Marka: Kıa menşei Güney Kore kuruluş yılı: 1944

Kia otomobil üreticisi 1944 yılında Seul, Güney Kore'de kuruldu. Kıa markası Chrysler Automotive Group'a aittir.Dünyanın en büyük otomobil markalarından biridir.Kia, Kore'de bisiklet ve otomobil üreten ilk markadır. Güney Kore'nin teknolojik gelişiminde önemli bir rol oynamıştır.

Şase numarası nedir ? otomobillerde nerede bulunur? :

Dünyada Vin (Vehicle Identification Number) olarak geçen, şase no otomobilin kimlik numarasıdır. Aracınızın bilgilerini servis programından şase numarası ile sorgulayabilir ve bilgilere izin verilen oranda erişebiliriz. Bu, sipariş ettiğiniz Oto Yedek parçalarının aracınıza %100 uyumlu olup olmadığını kontrol etmenizi sağlar.

Şase numarası nerede olduğu sorusuna gelince, şase numarası aracınızın ön camının sol tarafında veya sol kapı direğinde veya motor kaputunun sağ üst kısmında bulunur.

Kia markalı otomobiller için şase no ile yedek parça sorgulama

Kia marka binek, SUV ve ticari araçlar için geliştirilen Kia şase no ile yedek parça sorgulama bölümünde 17 haneli şase numarası yazarak aracınızı orijinal, garantili ve en ucuz şekilde sipariş edebilirsiniz.

Kia şase numarası sorgulama için kulanılabilen modeller: Kia Sephia-1994 Kia Picanto-2004 Kia Rio Kia Cerato-2004 Kia CE'E Kia Magentis-2002 Kia Europe GmbH SUV & MPV Kia Venga Kia Carens Kia Karnaval Kia Sportage-1995 Kia Sorento-2003 ticari Kia K2500 Kia K2700 k2900 Kia yedek parça fiyatları sistem tarafından sipariş için şase numarası doğru okunmalıdır, şase numarası hata olmamalıdır ve 17-haneli Fiyatlar 2-3 dakikalık kısa bir bekleme süresine ihtiyaç duyacaktır. bundan sonra sitemizden en ucuz yedek parçaları ve orijinal yedek parçaları sipariş edebilirsiniz. Biz seçim için yedek parça geniş bir yelpazede sunuyoruz.