Bu sayfada Lancia şase numarasından parça sorgulama bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Lancia otomobilleri için şase numarasından parça sorgulama sistemi

Marka: Lancia menşei kuruluş yılı: 1906 kurucu: Vincenzo Lancia

Lancia otomobil üreticisi Vincenzo Lancia 1906 yılında Torino, İtalya'da kuruldu. Lancia markası fiat automotive Group'a aittir.Dünyanın en büyük otomobil markalarından biridir. İtalya'nın teknolojik gelişiminde önemli bir rol oynamıştır.

Şase numarası nedir ? otomobillerde nerede bulunur?

Otomobil bilgi numarası olan Vin yani şase no aracınızın kimlik numarasıdır. Şase numarasını kullanarak, aracınızın bilgilerini ve özelliklerini servis programından sorgulayabilir ve bilgilere tarafımızdan izin verilen ölçüde erişebiliriz. Bu şekilde, sipariş ettiğiniz Oto Yedek parçalarının aracınıza %100 uyumlu olup olmadığını kontrol edebiliyoruz.

Şase numarası nerede bulunur, şase numarası sol ön kapı direğinde veya aracınızın ön penceresinin sol tarafında veya motor kaputunun sol üst kısmında bulunur.

Lancia markalı otomobiller için şase no ile yedek parça sorgusu

Binek, SUV ve Lancia marka ticari araçlar için geliştirilen lancia şase no ile parça sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en özgün, garantili ve en ucuz şekilde çevrimiçi sipariş edebilirsiniz.

Lancia modelleri için şase no sorgulama : Lancia Dedra , Delta , Flavia , Kappa , Lybra , Musa , Phedra , tez , Thema , Voyager , Ypsilon , Zeta olarak listelenir. Sistem Lancia yedek parça fiyatları şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarası doğru yazılmalı ve 17 haneli numara doğru yazılmalıdır. Fiyatların görünmesi için 2-3 dakikalık kısa bir bekleme süresine ihtiyaç duyacaktır. bundan sonra sitemizden en ucuz yedek parçaları ve orijinal yedek parçaları sipariş edebilirsiniz. Biz yedek parça geniş bir yelpazede sunuyoruz.