Bu sayfada Mitsubishi otomobilleri için şase numarasından parça muayene sistemi bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Mitsubishi otomobilleri için şase numarasından oto yedek parça sorgulama nasıl yapılır

Marka: Mitsubishi menşei Japonya kuruluş yılı: 1870 kurucu: Iwasaki Yataro

Mitsubishi Japonya'da ıwasaki Yataro tarafından 1870 yılında kurulmuştur. Japonya'nın en büyük otomobil markalarından biridir. Japonya'nın teknolojik gelişiminde önemli bir rol oynamıştır.Otomobil üretimi dışında, elektrik ve elektronik, banka ve imalat işleri ile ilgilenir.Japonya'nın GSYİH rakamlarına büyük katkıda bulunuyor.

Şase numarası nedir ? otomobillerde nerede yer alır ?

Şase numarası aracınızın TC numarasıdır. Şase no'yu kullanarak, otomobilinizin bilgilerini ve özelliklerini servis programından sorgulayabilir ve bize izin verildiği sınırlarda bilgilere erişebiliriz. Bu, sipariş edeceğiniz Oto Yedek parçaların %100 aracınıza uyumluluğunu kontrol etmenizi sağlar. Bunun dışında adres bilgilerine, araç plakasına , eski sahiplere, para cezalarına veya servisteki işlemlere erişemiyoruz.Bu şekilde şse numaranızı bizimle yada sistemle paylaşmanıza bir sakınca yoktur.Ayrıca şase numaranız aracınızın ön camının sol alt köşesinde yer alabilir.

Şase numarası nerede bulunur ? Şase numarası sol ön kapı direğinde veya aracınızın ön penceresinin sol tarafında veya motor kaputunun sol üst tarafında bulunur.

Şase no ile Mitsubishi markalı otomobiller için yedek parça sorgulma

Mitsubishi marka yolcu , SUV ve ticari araçlar için geliştirilen mitsubishi şasi nodan yedek parça bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun orijinal, garantili ve en ucuz fiyatlarla online sipariş verebilirsiniz.

Mitsubishi şase için kullanılabilir modeller: Attrage Lancer Evolution Space Star Lancer CANTER ASX Outlander Pajara L300 L200 eclipse Galant Protiado Lancer cargo RVR listelenmiştir. Sistem tarafından mitsubishi yedek parça fiyatları şase numaranızı doğru okumak için şase numarası hata olmamalı ve 17 basamaklı sayı doğru yazılmalıdır. Fiyatlara ulaşmak için birkaç dakikalık kısa bir bekleme süresi gerektirir ve bundan sonra sitemizden en ucuz yedek parçaları ve orijinal yedek parçaları sipariş edebilirsiniz. Sağ alt köşedeki Canlı Destek ile iletişime geçebilirsiniz.