Bu sayfada Atiker İnce Lpg Ayarı AFR ihtiyaç olmadan bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

atiker ince ayar

Atiker lpg ayarlarınızı açık döngü (open loop) ve kapalı döngülerde (closed loop) sıfıra yakın değerlere getiriyoruz, İnce ayarlarınızı yalan olan afr cihazları kullanmadan ve garantili şekilde yaptırmak için lütfen tıklayınız.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 19.90 TL, Aras ile 24,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
Sepetinizde 2 oto parça bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

Lpg ayarlarınızı fazla vaktinizi almadan ve afr cihazına gerek duymadan ince ayar yapıyoruz.

Lpg ayarlarınızı açık döngü (open loop) ve kapalı döngülerde (closed loop) sıfıra yakın değerlere getiriyoruz, Taviye etmiyoruz fakat ihtiyaç halinde açık döngü değerlerini bir miktar daha artırarak dip gazda daha fazla verim almanızı sağlayabiliriz. İnce ayarlarınızı yalan olan afr cihazları kullanmadan ve garantili şekilde yapacağız. Ayar yapmadan önce lpg değerlerinizi incelemek için ufak bir sürüş yapacağız merak etmeyin bu 10 dakikayı geçmez , az laf çok iş zaten ayarlar tamamsa şikayet de olamaz , şikayet varsa da ince ayarlamadan sonra şikayet ortadan kalkacak.

Lpg ayarları uygun değil ise size bir obd 2 cihazı verilecek ve yaklaşık 200 km kadar araç verileri kaydedilecek. Siz normal olarak işe gideceksiniz yada hafta sonu gezmesine gideceksiniz. 200 km den sonra veriler incelenip araca ince ayar yapılacak. İş bittimi ne yazıkki bitmedi . Lpg ayarının doğruluğunu 100 km kadar daha veri kaydedip kontrol edeceğiz . Sapma değeri sabit hız ve devirde %1 civarı ise kontrol tamamlanacak ve ayarlamanız bitecektir. Merak etmeyin otomobilin sıcaklık değerlerini de ayarlayacağız ve yaz kış aracı güvenle kullanabileceksiniz. Size verilecek obd 2 cihazı ile ara ara lpg değerlerinize bakacaksınız ve sorun olursa bize ulaşacaksınız.

DİKKAT LPG TAKILDIKTAN SONRA RÖLANTİDE FAN AÇMA PROBLEMİ YAŞIYORSANIZ HEMEN LPG AYARI YAPTIRIN. Rölantide yapılan ayar yada afr cihazı ile yapılan ayar birçok araç için yeterli değildir.

Aşağıdaki linkten ürünü sipariş edin ve sizi aramamızı bekleyin.

Covid 19 Virüsü için endişelenmeyin aracınıza binmeyeceğiz :)

Atiker ince lpg ayarı

%100 para iade garantisi yalnızca cumartesi saat 12 den sonra yapılan ayarlar için geçerlidir.