Direksiyon bilgilerini inceleyebilirsiniz , parça fiyatlarına stok durumuna ve kargo ücretlerine göz atabilir online olarak garantili ve en ucuz şekilde acil yedek parça satın alabilirsiniz. Direksiyon siparişleriniz özenle hazırlanır ve en hızlı şekilde largo ile sevk edilir.Pazardaki Fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < Aradığınız parça arama sonuçlarında yok ise lütfen Canlı Destekten iletişime geçiniz yada soldaki otomobil seçimi bölümünü kullanınız
Otomobillerimizin hayati aksamlarından biride Direksiyon sistemidir.Direksiyon sistemi direksiyon simidindeki dönme hareketini tekerleklere ileten ve bu sayede arabanın gittiği yönü değiştiren sistemdir.Direksiyon simidini çevirdiğimizde pompa yardımı ile kutu içindeki dişliler hareket eder ve rot başları tekerleklerin yönünü değiştirir.Kuru diye tabir edilen eski sistem direksiyonlarda direksiyon pompası olamz ve araç sabir halde iken direksiyonu çevirmek için aşırı güç gerekir. Yeni sistemlerde ise pompalar vasıtası ile direksiyon daha rahat hareket eder. Direksiyon kategorisindeki parçalar orjinal olarak yada orjinal kaliteye yakın daha ucuza satın alabileceğimiz garantili markalardan seçmekte fayda var.

360 yedek parça fiyatı listeleniyor. Arama 

direksiyon

direksiyon

sayfa başına
Gösterilen 1 - 36 ile 360 arasındaki öğeler

Gösterilen 1 - 36 ile 360 arasındaki öğeler

Arama direksiyon