Soğutma bilgilerini inceleyebilirsiniz , parça fiyatlarına stok durumuna ve kargo ücretlerine göz atabilir online olarak garantili ve en ucuz şekilde acil yedek parça satın alabilirsiniz. Soğutma siparişleriniz özenle hazırlanır ve en hızlı şekilde largo ile sevk edilir.Pazardaki Fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < Aradığınız parça arama sonuçlarında yok ise lütfen Canlı Destekten iletişime geçiniz yada soldaki otomobil seçimi bölümünü kullanınız
Otomobillerdeki en önemli parça grubundan biride Soğutma sistemidir. Soğutma grubundaki yedek parçaların muadilleri uygun fiyatlı olmasına karşın orjinal yada orjinale yakın kalitede daha ucuza satın alınabilecek garantili markalardan seçmekte yarar vardır.Soğutma sistemi motorda oluşan sıcaklığın düşürülmesi amacı ile oluşturulan sistemdir.Motora iletilen yakıtın patlayarak pistonları itmesi sebebi ile motor sıcaklığı aşırı yükselir ve soğutulmaz ise motordaki metal aksamları eriterek biririne yapıştırır.Buna motor kilitlenmesi de denir.Motorun kilitlenmemesi için motor içi sıcaklığın belli seviyelerde yani metalin zarar görmeyeceği seviyelerde tutmak gerekir.Bunun için soğutma suyundan radyatörden ve fanlardan yararlanılır.Soğutma sistemindeki bir arıza harareti yükselterek motorun zarar görmesine neden olacacaktır.Radyatör devirdaim her bakımda kontrol edilmelidir.Bnunun dışında araç hareket halinde iken arada sırada hararet göstergesine bakmakta fayda vardır.

253 yedek parça fiyatı listeleniyor. Arama 

soğutma

soğutma

sayfa başına
Gösterilen 1 - 36 ile 253 arasındaki öğeler

Gösterilen 1 - 36 ile 253 arasındaki öğeler

Arama soğutma