Soğutma bilgilerini inceleyebilirsiniz , parça fiyatlarına stok durumuna ve kargo ücretlerine göz atabilir online olarak garantili ve en ucuz şekilde acil yedek parça satın alabilirsiniz. Soğutma siparişleriniz özenle hazırlanır ve en hızlı şekilde largo ile sevk edilir.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı standart 9.90 TL dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < Aradığınız parça arama sonuçlarında yok ise lütfen Canlı Destekten iletişime geçiniz yada soldaki otomobil seçimi bölümünü kullanınız
Otomobillerdeki en önemli parça grubundan biride Soğutma sistemidir. Soğutma sistemindeki yedek parçaların muadillerinin avantajlı fiyatları daha uygun olmasına rahmen, orjinal veya orjinale daha yakın kalitedeki garantili parçaları daha ucuza satın almakta fayda vardır.Soğutma sistemi motorun çalışmasından kaynaklanan aşırı ısınmayı engellemek için kullanılan temelinde radyatör devirdaim ve fandan oluşan sistemdir.Motorda oluşan ısı devirdaim ile hareketlendirilen soğutma sıvısı tarafından emilir ve borular vasıtası ile su radyatörüne aktarılır,aşırı ısınan su fan motorunun çalışması ile radyatörü soğutur bu soğuk sıvı motora iletilir.Soğutma sisteminde en çok radyatör boruları yıpranmaktadır.

253 yedek parça fiyatı listeleniyor. Arama 

soğutma

soğutma

sayfa başına
Gösterilen 1 - 36 ile 253 arasındaki öğeler

Gösterilen 1 - 36 ile 253 arasındaki öğeler

Arama soğutma