Soğutma bilgilerini inceleyebilirsiniz , parça fiyatlarına stok durumuna ve kargo ücretlerine göz atabilir online olarak garantili ve en ucuz şekilde acil yedek parça satın alabilirsiniz. Soğutma siparişleriniz özenle hazırlanır ve en hızlı şekilde largo ile sevk edilir.Pazardaki Fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı Sürat kargo ile 9.90 TL, MNG ile 19,90 dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < Aradığınız parça arama sonuçlarında yok ise lütfen Canlı Destekten iletişime geçiniz yada soldaki otomobil seçimi bölümünü kullanınız
Otomobillerimizin hayati aksamlarından biride Soğutma sistemidir. Soğutma kategorisindeki parçalar orjinal olarak yada orjinal kaliteye yakın daha ucuza satın alabileceğimiz garantili markalardan seçmekte fayda var.Soğutma sistemi aracınızın düzgün çalışması için olmazsa olmaz bir sistemidir.Amacı motoru soğutmaktır ve harareti önlemektir.Motoun ısısı soğutm sıvısı ile su radyatöreüne iletilir, fan motorunun çalışması ile bu sıcak su soğutulur ve soğuk bir şekilde motora gönderilir.Motorların ortalama çalışma ısısı 90 ile 105 derece arasındadır.Soğutma sisteminde en çok radyatör boruları arızalanır daha sonra devirdaim ve radyatörler gelmektedir.

253 yedek parça fiyatı listeleniyor. Arama 

soğutma

soğutma

sayfa başına
Gösterilen 1 - 36 ile 253 arasındaki öğeler

Gösterilen 1 - 36 ile 253 arasındaki öğeler

Arama soğutma