Bu sayfada İletişim bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - soldaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :

Müşteri Hizmetleri - İletişim

- Bizi aramadan önce lütfen sipariş numaranızı hazır tutun.
- Kargo bilgisi için kullanıcı girişi yapıp,siparişinizdeki kargo takip linkini kullanın.
Size daha iyi cevap verebilmemiz için lütfen canlı desteği kullanın,canlı destekteki operatörler hangi sayfları gezdiğinize bakabildikleri için sorularınıza daha hızlı yanıt verebilirler.Stok durumu sormak isterseniz Canlı Destek bağlantısından bize yazabilirsiniz.

Canlı destek için BURAYI TIKLAYIN


Sinsed Oto Yedek Parça, Yakuplu Merkez M. 106. S. No 18-20/3
Beylikdüzü / İstanbul

Tel : 0850 241 7769

Fax : 0212 876 2758

bir mesaj gönder