Bu sayfada tata Yedek Parça - Sinsed oto bilgilerine göz atabilir , parça fiyatlarına stok durumuna bakıp kargo sürelerini inceleyip en ucuz şekilde online acil yedek parça satın alabilirsiniz.Pazardaki fiyatlarla karşılaştırıldığında en ucuz araba parçaları için doğru yerdesiniz. Toptancıların deposu ile beraber ülkemizdeki oto yedek parça marketleri arasında en büyüğü.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


n11

Satış ortağımız olan N11 üzerindeki mağazamıza ulaşmak için tıklayın.

Satışa sunduğumuz parçaları toplu şekilde yada tek olarak n11 üzerinden sipariş etmek isterseniz lütfen ekranın sağ alt bölümündeki canlı destek linki ile iletişime geçin.

N11 deki yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < < ÖNCE OTOMOBİLİMİZİ SEÇELİM - alttaki menüden aracınızı seçebilirsiniz :
  • Kargolama

    Sitemizde 214.077 adet yedek parça fiyatları ve özellikleri listelenmektedir.Siparişinizdeki ürünler fiziki stokta mevcut ise saat 14:00 a kadar tamamlanan siparişler aynı gün gönderilir.

  • Bize ulaşın

    Bize sağ alt köşedeki canlı destek linkine tıklayarak yada iletişim sayfasındaki telefonlardan ulaşabilirsiniz.Uzmanlarımız orjinal , indirimli , ucuz yedek parçaların bilgilerini sizlerle paylaşacaktır.

  • Ödeme

    Ödemelerinizi kredi kartı yada kapıda ödeme ile yapabilirsiniz. Havale yada EFT ile yapacağınız siparişlerinizdeki ödemelerde %3 indirim uygulanacaktır.Kredi kartına vade farksız 3 taksit uygulması şirket kartları ve vade kartları için geçerli değildir.

Oto yedek parça iadeleriniz

Firmamızdan aldığınız ürünleri kullanmadan,ürüne ve kutusuna zarar vermeden 15 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.

Düşük bir ihtimal de olsa hatalı ürünleri kullanmayınız yada denemeyiniz, zarar vermeden bize ulaşıp iade edeceğinizi belirtiniz.

İadelerinizi anlaşma koduyla kargo ile gönderebilirsiniz. Ekstra kutu yapmaya özen gösterin ,orjinal kutuyu band etiket vs ile kirletilmediğinden emin olun.

Arıza oluşan ürünlerde garanti koşulları dikkate alınıp , buna uygun işlem başlatılacaktır.

Yedek parça fiyatları

Sitemizde listelenen yedek parçaların fiyatları, belirli aralıklarla güncellenmektedir. Döviz kurları , fiyat artışları , indirimler vs gibi nedenlerden etkilenen oto parçaların fiyatları sistem tarafından belirli aralıklarla düzeltilir.