Bu bölümde E-serisi-w124 fren aramasına ait sonuçları inceleyip ,yedek parça fiyatlarına, stok durumuna, kargo süresine ve ücretlerine göz bakabilirsiniz.İncelediğiniz Parçaları Online, garantili, hızlı ve en ucuz şekilde satın alabilirsiniz.Yedek Parça siteleri arasında en güvenilir ve en ucuz. E-serisi-w124 fren siparişleriniz en hızlı şekilde hazırlanır ve hızlı şekilde kargo ile sevk edilir.

Şase numarası girin :  i 
Şase No :


YADA

Otomobilinizin Markasını Seçiniz :  i 

Modelini Seçiniz :

Motor Tipini Seçiniz:


Bizi Paylaşın

Kargolama

Siparişinizdeki ürünler hazır ise 16:30 a kadarki siparişler aynı gün yola çıkacaktır. Ürünlerin en az bir tanesi depoda olması durumunda 14:00 a kadar tamamlanan siparişlerinizde aynı gün , 14:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde ise paket bir sonraki gün yola çıkar. Kargo fiyatı standart 9.90 TL dir.Parça deposu sayesinde yedek parça siteleri arasında en hızlı.

  • < < Aradığınız parça arama sonuçlarında yoksa lütfen Canlı Destekten iletişime geçiniz yada solundaki şase sorgulama bölümünü kullanınız.


Bu durumda ABS sistemi devreye girer ve tekerleklerdeki kilit açılır.Otomobillerde ön fren sistemi neden daha önemlidir sorunun yanıtına gelince, fren pedalına basıldığında öne doğru hareket eden aracın burnu yere yaklaşacaktır ve ön lastikler yola daha çok yapışacaktır. Aynı durum arka tekerlekler için sön konusu değildir aksine arka tekerleklerin yola olan teması azalacaktır.Bunun anlamı ön disklerin aracın yavaşlamasında çok daha büyük rol oynamasıdır.Bu yüzden ön disk ve balatalar arka tekerdeki balata ve disklere oranla daha büyük olmaktadır.Fren sistemi aracın motorunun sağladığı hareker enerjisi ile meydana gelen kinetik enerjiyi sürtünmeyle ısı enerjisine çevirmektedir.Bu ısının araç için tehlike arz etmemesi için dayanıklı ve ısıyı hemen absorbe edecek malzemler kullanılır.Ön frenler ayak pedalı ile çalışırken arka frenler ise el frenleri ile çalışmaktadır.

Fren balatası nedir ne işe yarar? Fren balatası fren sisteminin son parçasıdır. Hammadesi bir çeşit taş hamuru olan balata aracın kaliperi şeklindedir. Kaliper şeklinde olan balatalar fren sisteminin en çabuk yıpranan parçaları. fren balatası ve fren diskidir.Araçlarda yavaşlamayı sağlamak için fren balataları, kaliperler vasıtası ile fren disklerine doğru sıkıştırılır.Aracın ivmesi sürtünme kuvveti ve ısıya dönüştürülerek aracın yavaşlaması sağlanır.Bu sürtünme ve ısınma yüzünden balata ve diskler çabuk yıpranırlar.Frenlerin iyi tutması için frenleme esnasında oluşan bu ısı çabucak disklerden ve fren balatasının yüzeyinden uzaklaştırılmalıdır.Bunun için disklerin yapısı çok önemli olmaktadır.

mercedes e serisi w124 abs kablosu mercedes e serisi w124 abs sensörü mercedes e serisi w124 ana merkez mercedes e serisi w124 arka balata fişi mercedes e serisi w124 arka fren balatası mercedes e serisi w124 arka fren diski mercedes e serisi w124 arka kampana mercedes e serisi w124 arka papuç balata mercedes e serisi w124 arka teker silindiri mercedes e serisi w124 balata fişi mercedes e serisi w124 balata kablosu mercedes e serisi w124 el fren balatası mercedes e serisi w124 el fren halatı mercedes e serisi w124 el fren kolu mercedes e serisi w124 el fren teli mercedes e serisi w124 fren ana merkez mercedes e serisi w124 fren balata kablosu mercedes e serisi w124 fren balatası mercedes e serisi w124 fren diski mercedes e serisi w124 fren hortumu mercedes e serisi w124 fren kaliperi mercedes e serisi w124 fren kampanası mercedes e serisi w124 fren limitörü mercedes e serisi w124 fren müşürü mercedes e serisi w124 fren papucu mercedes e serisi w124 fren papuç balata mercedes e serisi w124 fren silindiri mercedes e serisi w124 havalı disk mercedes e serisi w124 havalı fren diski mercedes e serisi w124 kaliper tamir takımı mercedes e serisi w124 ön balata fişi mercedes e serisi w124 ön fren balatası mercedes e serisi w124 ön fren diski mercedes e serisi w124 papuç
154 yedek parça fiyatı listeleniyor. Arama 

e-serisi-w124 fren Fiyatları

e-serisi-w124 fren

sayfa başına
Gösterilen 1 - 36 ile 154 arasındaki öğeler

Gösterilen 1 - 36 ile 154 arasındaki öğeler

Arama e-serisi-w124 fren